Dore Günleri Devam Ediyor!

Doğrudan satış sektörünün yeni yıldızı Dore'nin, Türkiye'nin dört bir yanında düzenlediği Dore Günleri Toplantıları tüm hızıyla devam ediyor. Yoğun ilgi gören toplantılara, Dore'nin sunduğu birbirinden cazip kazanç fırsatlarıyla tanışmak ve Dore ailesine katılmak isteyen çok sayıda kişi katılıyor. Dore bölge yöneticilerinin de hazır bulunduğu bu toplantılarda, kendi işinin sahibi olmak isteyenlere, Dore'nin sunduğu fırsatlar ve ek gelir imkanları aktarılıyor.Çeşitli illerde gerçekleştirilen Dore Günleri esnasında, Dore'nin en başarılı Grup Liderleri ve Temsilcileri için bir kutlama töreni düzenlenerek başarılarından dolayı çeşitli ödüller veriliyor. Sıcak bir atmosferde geçen toplantılarda, katılımcılar Dore'yle ilgili merak ettikleri tüm sorulara yanıt bulmanın ve avantajlı kazanç önerileriyle tanışmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Ayrıca toplantı sonunda yapılan küçük çekilişlerle, katılımcılara hoş bir sürpriz olarak Dore ürünleri hediye ediliyor.


Dore Günleri Takvimi

Dore Günleri

Denizde Kum, Dore'de Fırsat!

Sahil bölgelerinde düzenlediğimiz Road Show'a Silivri'de başladık. 4-5 Temmuz tarihleri arasında yapılan aktivite büyük heyecan ve ilgiyle karşılandı. "Denizde Kum, Dore'de Fırsat" etkinlikleri yaz boyunca devam edecek. Sıradaki duraklarımız 26-27 Temmuz tarihlerinde Antalya Kadıoğlu Parkı Havuz Başı ve 31 Temmuz - 1 Ağustos tarihlerinde Mersin Kız Kalesi Sahil. Yolu düşen herkesi bekliyoruz!

Denizde Kum, Dore'de Fırsat


Kusursuz Makyaj için İpuçları

"Sizin İçin Seçtiklerimiz" bölümü için 4.kataloğumuzun yazısı hazır. Makyajı hangi sıra ile yapılır? Yüz, göz ve dudak makyajı için bilmeniz gereken ipuçları Doreonline internet sitesinde.


DOREFIRSATI.com Açıldı!

DoreFırsatı.com internet sitesi hayallerini gerçekleştirmek ve kendi işinin sahibi olmak isteyen herkes için açıldı. Dore Temsilciliği hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bulabileceğiniz Dore Fırsatı sitesinde, temsilci olduğunuzda ne kadar para kazanabileceğini öğrenebilirsiniz.


Dore Kataloğu 4

Muhteşem Yaz Fırsatları!

Sıcacık yaz günlerini serinleten muhteşem yaz fırsatları ile 4. kataloğumuzu paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.


Bu kataloğumuzda da birbirinden kaliteli ürünleri, cazip indirimleri ve hediye fırsatları ile sizlere sunuyoruz. Evinizin konforunda, iş yerinizde ya da belki sahilde, Dore kataloğunun sayfalarında hem size hem de ailenize özel ürünlerle karşınızdayız...


Kataloglarımızda hayatınızı kolaylaştıracak ve güzelleştirecek ürünleri, evinizin bütçesine katkıda bulunacak şekilde sizlere sunmayı amaçlıyoruz.


Hem ev ekonomisine katkıda bulunup hem de cazip bir iş fırsatı sunan Dore kataloglarının şimdiden onbinlerce Türk ailesine ulaşmasından sonsuz mutluluk duyuyor ve ilginiz için en içten teşekkürlerimi sunuyorum.


Sağlıklı, huzurlu, bereketli ve mutlu günler dileklerimle,


Murat F.Sayar


Genel Müdür